SEFIS RW kompaktní držák telefonu s rychlým uzamčením

-18% SEFIS RW kompaktní držák telefonu s rychlým uzamčením

SEFIS RW
kompaktní držák telefonu s rychlým uzamčením

Systém rychlého uzamčení


Držák telefonu RW je jedinečný svým inovativním systémem rychlého uzamčení díky kterému lze telefon vložit do držáku a okamžitě uzamknout jednou rukou a klidně i v rukavicích. To jsou vlastnosti, které ocení každý motorkář, zvlášť pokud na svých cestách musíte telefon často z držáku sundávat a zase vracet. S držákem RW vám stačí jedním pohybem prostě telefon do držáku zasunout a uzamknout pouhým překlopením páčky palcem. Rychlejší a jednodušší už to snad ani být nemůže.

Kompaktní stylový design

 

Na rozdíl od velkých držáků telefonů vám držák RW řídítka rozhodně hyzdit nebude, je malý, kompaktní a vyvedený ve stylovém oblém designu kde nic zbytečného nepřebývá. V univerzálně černé barvě se bude perfektně hodit na většinu motocyklů.
Snadno nastavitelný


Držák RW lze velmi snadno a rychle nastavit na jakýkoli telefon o šířce 66 - 88 milimetrů a tloušťce maximálně 15 milimetrů. Nebudete k tomu potřebovat žádné nářadí, veškeré nastavení šířky obstará šroub na levé straně držáku. Telefon zasunete do držáku a pak velmi lehce šroub dotáhnete tak, aby bylo stále možné snadno telefon vyjmout. K samotné fixaci telefonu pak dojde překlopením páčky na pravé straně.

 

Rychlá snadná instalace

 

Stejně jednoduchá je i instalace samotného držáku. Je vybavený klasickou objímkou s podložkami proti poškrábání řídítka a hodí se pro řídítka a rámy o průměru 22mm a 25mm. Součástí balení je ale i praktický adaptér pod zrcátko, ten umístíte velmi snadno pouhým vyšroubováním a opětovným zašroubováním zpětného zrcátka a na adaptér pak umístíte objímku. Díky tomu je adaptér pod zrcátko univerzální a i když se vám držák telefonu ještě na řídítka vejde možná adaptér využijete někdy v budoucnosti, třeba pro ovladač vyhřívaných gripů nebo displej bezdrátových senzorů tlaku pneumatik.


Velký rozsah náklonu a 360° rotace


Držák RW díky osvědčenému systému umístění kloubu tvořeného kuličkou lze otočit, sklopit nebo naklonit přesně tak jak budete potřebovat aby jste měli mobil za jízdy v perfektním úhlu pro nejlepší viditelnost. A pokud najednou pojedete zády k zapadajícímu slunci a odraz na displeji telefonu vás udeří do očí není nic jednoduššího než na moment telefon i s držákem sklonit a pokračovat dál v jízdě.

Kvalitní materiály a dlouhá životnost


Držák RW je vyroben z vysoce odolného plastu, díky tomu je výrazně lehčí než kovové držáky, ale přesto díky masivní osvědčené konstrukci něco vydrží. Samozřejmostí je i precizní dílenské zpracování aby každý kus pasoval jak má a držák spolehlivě sloužil dlouhá léta. Tento typ držáku navíc nevyužívá žádné pružiny nebo napínací gumy u kterých při častém dlouhodobém používání dochází k roztahování a opotřebení.

 

Soubor Popis Velikost Odkaz
RW - držák telefonu - návod CZ CZ manuál 2023 (396.98KB) Download
RW - držák telefonu - návod EN EN manuál 2023 (370.37KB) Download

Položit dotaz týkající se SEFIS RW kompaktní držák telefonu s rychlým uzamčením

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

  SEFIS RW kompaktní držák telefonu s rychlým uzamčením

  • bezpečně udrží telefon
  • tělo držáku z odolného tvrdého plastu
  • uchycení na řídítko nebo rám o průměru 22mm a 25mm nebo pod zrcátko s přiloženým adaptérem
  • rychlé vložení a vyjmutí telefonu pouhým zasunutím
  • okamžité uzamčení telefonu překlopením páčky
  • rotace 360 stupňů, nastavení sklonu telefonu nahoru a dolů i do stran
  • snadná instalace a nastavení na telefon
  • vhodný na motorku, jízdní kolo, skútr, čtyřkolku atd.
  • pro šířku telefonu 66-88 mm o tloušťce max 15 mm
  • obsah balení: držák telefonu, adaptér pod zrcátko, vymezovací podložky
  • český a anglický manuál v záložce “Ke stažení”
 • Skladem: 5 a více
 • Stav dodání: Dle dopravce (Ihned na prodejně v Praze)
 • 489 Kč
 • 399 Kč
 • Cena bez DPH: 329,75 Kč
Výrobce: SEFIS, Kód výrobku: SM-050420, Záruka: 24 měsíců

Tagy: SEFIS RW kompaktní držák telefonu s rychlým uzamčením, MS-050420,