SEFIS Grab odolný ABS držák telefonu s antiotřesovým adaptérem

-29% SEFIS Grab odolný ABS držák telefonu s antiotřesovým adaptérem

SEFIS Grab
odolný ABS držák telefonu s antiotřesovým adaptérem

 

 

Držák Grab je moderní univerzální držák mobilního telefonu. Skvěle se hodí nejenom na motocykly, ale také na skútry, jízdní kola, koloběžky nebo moderní elektrovozítka. Jeho součástí je integrovaný antiotřesový adaptér a v balení naleznete montážku na řídítka i adaptér pod zrcátko. Hodí se pro velké i odolné telefony a vložení i vyjmutí telefonu zabere jen pár vteřin.


Rychlé a snadné použití


Na rozdíl od držáků kde je třeba telefon zajišťovat kolečkem nebo zašroubováním držák Grab využívá modernější systém s vrchními packami telefonu na silné pružině díky kterým vložení i vyjmutí telefonu zabere pouze pár vteřin. Uchopení telefonu je pevné a bezpečné i díky tomu, že je telefon jištěný packami ze všech stran a nehrozí jeho vypadnutí ani při jízdě v terénu.

Variabilní nastavení přesně pro Váš telefon

 

Boční packy držáku jsou pohyblivé a umožňují jednorázové nastavení přesně na šířku vašeho telefonu od malých telefonů s šířkou pouhých 60 milimetrů až po ty velké o šířce až 90 milimetrů.
Nastavení je jednoduché a není k němu potřeba nic víc než obyčejný křížový šroubovák. Na výšku pak držák dokáže pojmout telefony o délce 125 až 175 milimetrů a problémem nejsou ani tlusté odolné telefony, masivní packy dokáží uchopit telefon o tloušťce až 18 milimetrů.


Kvalitní konstrukce


Tělo držáku Grab je vyrobeno z odolného ABS plastu a je tak pevné a zároveň lehké. Z vnitřní strany je držák vybaven tlustou gumovou vložkou a silikonovým potahem pacek, které zajistí pevný úchop telefonu beze strachu, že dojde k jeho poškrábání. Samozřejmostí je i kvalitní pružina u které se nemusíte obávat, že by časem došlo k jejímu opotřebení a zeslabení úchytu telefonu. Naše držáky s tímto systémem sami spokojeně používáme už několik let.

 

Integrovaný anti-otřesový adaptér

 

Není nic nového, že moderní foťáky drahých mobilních telefonů dovedou být poměrně náchylné na vystavení vibracím a obecně žádné dlouhodobé natřásání drahé elektronice přímo nesvědčí. U moderních držáků telefonů už máme řešení v podobě anti-otřesového adaptéru, který jakékoli nežádoucí vibrace znatelně utlumí. Pro usnadnění instalace je navíc anti-otřesový adaptér integrovaný přímo do těla držáku.


360° rotace


Variabilní montážka vám umožní nastavit si polohu držáku telefonu přesně tak, jak potřebujete, držák jde natočit a sklopit do všech směrů a samozřejmostí je i 360° rotace. Pro změnu nastavení navíc stačí pouze povolit ruční šroub na těle nohy montážky, to je velmi snadné i v rukavicích a tak není problém rychle montážku povolit a držák otočit pokud například preferujete horizontální zobrazování navigace.Instalace na řídítka, rám nebo pod zrcátko


Díky variabilní montážce lze držák Grab připevnit na řídítka nebo rám o průměru 22 - 35 milimetrů nebo přímo pod zrcátko adaptérem přiloženým v balení. Samotná instalace je velmi jednoduchá, při instalaci na řídítka pouze vyberete jednu ze dvou objímek podle průměru řídítek, vložit plastovou vložku která zabraňuje poškrábání řídítek a utáhnout přiložené matky se silikonovou vložkou, která zabraňuje povolení vibracemi. Pod zrcátko vám stačí pouze vyšroubovat zrcátko a vložit adaptér s otvorem 10 milimetrů pro všechny běžně používaná zrcátka.

Hodil by se vám nějaký atypický zůsob instalce nebo už máte na řídítkách některý z našich starších držáků? Grab sice v balení má vše co potřebujete, ale zároveň je plně kompatibilní s SEFIS Ball systémem a jeho obrovským výběrem dalších nástavců.

Soubor Popis Velikost Odkaz
Grab - držák telefonu - návod CZ CZ manuál 2023 (1.04MB) Download
Grab - držák telefonu - návod EN EN manuál 2023 (477.82KB) Download
Grab - držák telefonu - návod DE DE manuál 2023 (489.43KB) Download

Položit dotaz týkající se SEFIS Grab odolný ABS držák telefonu s antiotřesovým adaptérem

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

  SEFIS Grab odolný ABS držák telefonu s antiotřesovým adaptérem

  • bezpečně udrží telefon i v terénu
  • integrovaný antiotřesový adapér pohltí většinu vibrací z motocyklu
  • odolné lehké tělo z ABS plastu s gumovou vložkou
  • uchycení na řídítko nebo rám o průměru 22 – 35 mm nebo pod zrcátko
  • vhodný na motorku, jízdní kolo, skútr, čtyřkolku atd.
  • snadné vložení a vyjmutí díky tuhému pružinovému systému
  • vložení a vyjmutí telefonu během pár vteřin
  • rotace 360 stupňů, nastavení sklonu telefonu nahoru, dolů i do stran
  • pro telefony o šířce min 60 max 90 mm, výšce min 125 max 175 mm a tloušťce max 16 mm
  • materiál: ABS plast, guma, silikon, kov
  • barva: černá
  • CZ a EN návod v záložce ke stažení
  • obsah balení: tělo držáku telefonu s integrovaným antiotřesovým adaptérem, T adaptrér na řidítka včetně 2ks objímek, matek, podložek a krytů závitu a 1ks plastové vložky, adaptér pod zrcátko, krátká noha montážky
 • Skladem: 5 a více
 • Stav dodání: Dle dopravce (Ihned na prodejně v Praze)
 • 699 Kč
 • 499 Kč
 • Cena bez DPH: 412,40 Kč
Výrobce: SEFIS, Kód výrobku: SM-050123, Záruka: 24 měsíců

Tagy: SEFIS Grab odolný ABS držák telefonu s antiotřesovým adaptérem, SM-050123,